La shtëpinë papritur, flet Valbona Mema: Pse bëra këtë zgjedhje!

vovalbania February 22, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
La shtëpinë papritur, flet Valbona Mema: Pse bëra këtë zgjedhje!

Valbona Mema la sot garën në Big Brother Vip Albania.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja tregon se e motra është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ajo zgjodhi të ishte pranë saj.

“Fatkeqesisht rrugetimi im perfundoi ktu. Familja eshte me e rendesishme se nje loje. Motra ime ka nevoje per mua pasi eshte e shtruar ne spital ne gjendje te rende shendetesore. Me ngelet te them nga zemra faleminderit per te gjithe suportin qe mkeni dhene. Ishte eksperienca me e bukur e jetes sime. Fitofte me i miri. Mirenjohje pa mase ju”, shkruan Valbona.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE