Ledri Vula i jep një ‘këshillë’ shumë të vyer vogëlushes në koncertin e tij!

vovalbania August 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ledri Vula i jep një ‘këshillë’ shumë të vyer vogëlushes në koncertin e tij!

Ledri Vula është një nga reperët më të njohur të showbiz-it tonë dhe padyshim prej vitesh ndër më të pëlqyerit nga ndjekësit. Teksa sezoni veror dihet se është shumë i ngarkuar me koncerte për këngëtarët edhe për një artist si Ledri, të tilla aktivitete kanë qenë të shumta. Megjithatë, një situatë shumë e lezetshme është krijuar nga vetë reperi në një nga performancat e tij më të fundit.

Teksa gjatë koncertit ka vënë re një prej fanseve të tij që është e vogël në moshë, Ledri e ka pyetur për emrin dhe duke prezantuar këngën e radhës që do të këndonte ai ka hedhur një batutë për vogëlushen e cila ishte vetëm 13 vjeçe.

Erta nëse ndonjë djalë të ngacmon veç i thua përveç zemrës krejt t’i fali

Sara Hoxha u njoh fillimisht në publik si partnerja e reperit shumë të njohur dhe të pëlqyer Ledri Vula. Mirëpo, bukuroshja arriti të fitojë zemrat e ndjekësve menjëherë sapo u bë një figurë më e njohur duke u shquar për sipërmarrjen e saj. Duke ja nisur me thjeshtësinë e saj dhe postimet ‘funny’ në rrjete sociale, Sara ka arritur të fitojë mbi 400 mijë ndjekës në Instagram.

Në të kaluarën, të gjithë janë në dijeni se ka pasur një lidhje dashurie mes Ledrit dhe këngëtares së njohur Dua Lipa. Kjo nuk ka përbërë aspak problem nga ana e partneres së artistit, që madje edhe janë takuar së bashku. E mbrëmjen e djeshme Sara ka treguar edhe një herë se është një fanse e madhe e Dua-s.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58056 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE