Zyrtarisht, EmRata dhe Sebastian Bear-McClard i japin fund martesës

vovalbania August 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Zyrtarisht, EmRata dhe Sebastian Bear-McClard i japin fund martesës

Pas thashethemeve të shumta se Emily Ratajkowski dhe Sebastian Bear-McClard po firmosnin letrat e divorcit, vjen edhe konfirmimi. Po, është e vërtetë, supermodelja po divorcohet nga bashkëshorti i saj pas 4 vitesh martesë.

Thuhet se shkak është bërë tradhtia dhe sipas burimeve të afërta, Sebastian është një tradhtar kronik.

Deri tani, as Emily dhe as Sebastian nuk kanë dhënë asnjë deklaratë.
Kujtojmë se çifti kanë një fëmijë së bashku, vogëlushin Sylvester Apollo Bear, i cili erdhi në jetë në mars të vitit 2021.

 

View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41935 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE