Shenjat e Horoskopit që nuk i kushtojnë vëmendje partnerit

vovalbania August 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Shenjat e Horoskopit që nuk i kushtojnë vëmendje partnerit

Disa shenja e duan përkushtimin, të tjerat e duan lirinë dhe të qenit beqar gjatë gjithë jetës, dhe ka nga ata që, ndërkohë që vendosin të jenë me dikë, i shpërfillin në mënyrë flagrante. Ata vëzhgojnë dhe i kushtojnë vëmendje çdo gjëje tjetër rreth tyre përveç personit që kanë pranë dhe nëse jeni kurioz të dini nëse keni pasur ndonjëherë një shenjë të tillë në jetën tuaj, ka ardhur koha të merrni përgjigjet që kërkoni.

Pra, cilat janë shenjat që kurrë nuk i kushtojnë partnerit vëmendjen që i nevojitet?

Luani

Është një nga shenjat më bujare që dëshiron të ndihet si “mbret”. Megjithatë, ai nuk kujdeset njësoj për marrëdhënien e tij pasi shpesh nuk i kushton vëmendjen që ajo meriton. Pikërisht sepse një Luan tipik do të shpenzojë gjithë kohën e tij sesi të vjedhë shfaqjen dhe të bëhet në qendër të vëmendjes. Shumë herë, në fakt, ai injoron dhe e merr si të mirëqenë partneren.

Ujori

Prioriteti i një Ujori është ai profesional, kështu që ai shpenzon shumë kohë për jetën e tij personale. Kjo do të thotë se ai e neglizhon marrëdhënien e tij dhe e kalon pjesën më të madhe të kohës larg shtëpisë. Në fakt, koha që ai kalon me partneren e tij është vetëm në mbrëmje pasi pjesën tjetër të ditës është i zënë me punë të tjera.

Bricjapi

Bricjapi është një nga shenjat më sociale që e duan lirinë e tyre. Ai gjithmonë dëshiron hapësirën e tij dhe preferon të dalë për kafe me miqtë ose të luajë lojërat e tij të preferuara sesa të kalojë kohë me marrëdhënien e tij. Kjo rezulton që personi i zemrës së tij të kërkojë vazhdimisht vëmendjen e tij, por pothuajse kurrë nuk e merr atë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55048 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE