Zbulohet “sekreti” si Kate Middleton qendron rehat mbi takat e saj

vovalbania August 07, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Zbulohet “sekreti” si Kate Middleton qendron rehat mbi takat e saj

Modeli i fundit i këpucëve që dëshironi të vishni gjatë një vere të nxehtë janë stilettot. Mirëpo, mbajtja e takave jo gjithmonë është e lehtë.

Kate Middleton është shembulli që ka zotëruar artin e të qëndruarit rehat, duke përdorur disa “ truke me stil” për të shmangur dhimbjen që vjen nga veshja e takave.

Duke folur për Insider, ekspertja mbretërore e mirësjelljes Myka Meier, mendon se arma sekrete e Kate Middleton janë getat me shirita xhel të ngjitur në fund për t’i dhënë këmbëve një stabilitet shtesë kur vesh takat e saj.

Ndërsa nuk është konfirmuar që mbretëresha e ardhshme të ketë veshur pikërisht këto geta, Footëear Neës vuri në dukje në vitin 2017 se këto vija xhel mund të shiheshin në një foto të Kate Middleton të veshur me një palë taka Tabitha Simmons gjatë një turneu mbretëror në Kanada në vitin 2011.

Meier beson gjithashtu se Dukesha e Kembrixhit shpesh i bashkon këto geta me një fund lëkure për mbrojtje të dyfishtë nga rrëshqitja. Ato janë të formuara edhe në pjesën e përparme në mënyrë që çdo femër t’i mbajë me këpucë të hapura ose të mbyllura. Sipas Vanity Fair, një burim i paidentifikuar tha se Kate Middleton “mendon se ato janë të shkëlqyera”.

Megjithatë, përkundër faktit se Middleton vesh taka në shumicën e ngjarjeve mbretërore që merr pjesë, ajo ndonjëherë vesh këpucë më të rehatshme . “Ne e kemi parë Dukeshën e Kembrixhit me atlete dhe banesa në ngjarje më të rastësishme ose atletike”, vuri në dukje Meier. “Ajo ka veshur edhe sandale me rripa në eventet e mbrëmjes”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE