Robert Berisha dhe partnerja e tij nisin pushimet e para në çift!

vovalbania August 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Robert Berisha dhe partnerja e tij nisin pushimet e para në çift!

Robert Berisha është një muzikant që prej vitesh ka qenë pjesë e showbiz-it, por vitet e fundit ka filluar të prezantohet edhe si këngëtar. Artisti njihet për karakterin e tij shumë të drejtpërdrejtë dhe karizmatik. Gjithashtu, është përfolur shumë për jetën e tij private menjëherë pas ndarjes nga këngëtarja Nora Istrefi.

Roberti shpesh është përfolur për lidhje me vajza të ndryshme bukuroshe të njohura ose jo, derisa zbuloi ekskluzivisht për TAR në ‘Pardon My French’ se është në një lidhje me Lauretën. Bukuroshja nuk është një vajzë e njohur për publikun, por ditëve të fundit me postimet që bën herë pas here me këngëtarin ka arritur të tërheqë vëmendjen.

Si ka ndodhur dhe ditëve të fundit ku dyshja nuk na i kanë kursyer postimet me njëri-tjetrin, teksa kanë nisur dhe postimet e para nga pushimet e tyre të para si çift me një lokacion shumë ekzotik, Meksikën.

I ftuar në ‘Pardon My French’ i vendosur përballë dy telefonatave për të cilat nuk ishte në dijeni, Roberti na tregoi se në fakt vetëm angazhimet e shumta e kanë ndaluar nga të sjellurit këngë me Eneda Tarifën dhe Soni Malaj.

Vëmendje të madhe ka pasur dhe jeta e saj personale mes Tunës dhe Patrisit, ku ata kanë treguar se nuk janë më bashkë dhe për faktin se dy artistët nuk ndiqen më në rrjete sociale. Por, mesa duket tanimë nuk ka probleme, pasi Robert Berisha rrëfeu për ‘Pardon My French’, duke na ‘shuar’ kuriozitetin e madh nëse dyshja janë apo jo bashkë. Ai u shpreh se ata jetojnë bashkë me fëmijët e tyre në Shkup edhe pse Patrisi udhëton, ata janë bashkë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52605 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE