Pasi anuloi turneun e tij, Shawn Mendes ka të tjera prioritete!

vovalbania August 10, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pasi anuloi turneun e tij, Shawn Mendes ka të tjera prioritete!

Shawn Mendes po fokusohet në marrëdhëniet e tij personale dhe shëndetin mendor vetëm disa javë pasi anuloi pjesën tjetër të turneut të tij “Wonder World”.

Këngëtari 24-vjeçar kanadez u pa teksa mbërrinte në aeroportin e LAX të martën, kur ai dha një përditësim mbi përparimin e tij në mes të njoftimit të tij zemërthyes. Shawn i tha TMZ:

Po marr shumë kohë dhe bëj terapi. Mendoj se nuk kam mundur të kaloj kohë me familjen.

Duke qenë se ka qenë i zënë duke qenë një nga yjet e estradës më të kërkuar në botë, ai ka bërë përpjekje që të jetë pranë njerëzve të tij të dashur, që nuk ka mundur ta bëjë vitet e fundit. Shawn tha:

Po, mendoj se për mua është njëlloj si të kaloj kohë duke bërë gjëra që nuk i kam bërë gjatë viteve të fundit dhe si të ha darka me miqtë dhe gjëra të tjera.

Gjatë fundjavës ai u pa duke shijuar kohën në plazh teksa festonte ditëlindjen në Miami. Ai u pyet gjithashtu se çfarë mund të bëhet për fansat e tij që kanë humbur paratë duke paguar biletat e koncertit, hotelin dhe udhëtimin. Shawn dukej pozitiv se gjithçka do të funksionojë, pasi ai shpjegoi:

Ne mund ta kuptojmë këtë, dua të them se gjithçka është disi e realizueshme.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE