Fifi vjen me një kërkesë publike për presidentin Begaj dhe kryeministrin Rama: A mund të ndodhë ndonjëherë? (FOTO)

vovalbania August 12, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Fifi vjen me një kërkesë publike për presidentin Begaj dhe kryeministrin Rama: A mund të ndodhë ndonjëherë? (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun, Fifi, ka bërë së fundmi një kërkesë publike për disa nga krerët e institucioneve shtetërorë më të rëndësishëm të vendit.

Me anë të një postimi në “Instastory”, Filloreta Raçi i ka bërë një kërkesë publike presidentit Bajram Begaj, kryeministrit Edi Rama, kryebashkiakut Erion Veliaj dhe ministres së Kulturës Elva Margaritit.

Në kërkesë Fifi thotë se dëshiron të marr një pasaportë shqiptare duke theksuar se ka 7 vite që jeton dhe po zhvillon karrierën në Shqipëri.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55497 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE