Mësuesja ngel shtatzënë me studentin e saj pa ‘vetëdije’!

vovalbania August 13, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Mësuesja ngel shtatzënë me studentin e saj pa ‘vetëdije’!

Një ish-mësuese ka treguar se mbeti shtatzënë nga një student i saj dhe këtë e kuptoi vetëm mëngjesin e ditës së nesërme. Amy Kupps mbeti shtatzënë, gjatë një festë në klub nate, sipas mediave të huaja. Pas festës ajo shkoi në shtëpi me një djalë që nuk e njihte, por për të cilin tha se ishte i pashëm. Por rezultoi që ish-mësuesja, tashmë modele në “OnlyFans”, në fakt e kishte takuar djalin në fjalë më përpara, në klasën e saj.

Kupps u kujtua se në fakt djali më të cilin kishte kaluar një natë ishte një ish student i saj, kur ky e fundit e quajti “Zysha Kupps”. Tani, 33-vjeçarja po përgatitet për lindjen e fëmijës së saj të tretë. Amy thotë se ka zgjedhur ta rrisë fëmijën si një nënë beqare. Po ashtu ajo është shprehur se dëshiron të filmojë lindjen për të ndarë më vonë përvojën me fansat e saj. “Po e bëj që të mund ta ndaj përvojën me fansat e mi”,-tha modelja, e cila tani është shtatzënë në muajin e gjashtë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52597 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE