Xhensila Myrtezaj na prezanton me ‘look-un’ e saj më të ri!

vovalbania August 16, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Xhensila Myrtezaj na prezanton me ‘look-un’ e saj më të ri!

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare shumë e pëlqyer nga publiku dhe këngët e saj numërojnë miliona klikime vetëm pak ditë pas publikimit. Pas një pauze prej pak muajsh Xhensila vendosi që të kthehet me dy projekte të reja muzikore, një solo të quajtur ‘Ale ale’ dhe një në bashkëpunim me producentin Elgit Doda.

Jo vetëm një këngëtare shumë e mirë dhe e suksesshme, por Xhensila gjithashtu është një nga personazhet e famshme që eksperimentojnë dhe janë gjithmonë të kuruara kur bëhet fjalë për ‘look-un’ e tyre. E së fundmi, bukuroshja na ka treguar se po i pëlqen të eksperimentojë me flokët e saj, ku pasi i bëri bjonde, solli një model shumë të veçantë me rrica që duket se është bërë trend dhe së fundmi ka ndarë një video ku duket se i ka bërë kaçurrela, e si thotë vetë Xhensila ‘vdes për këto flokë’.

E ftuar në një nga episodet e “A Live Night” ishte Xhensila Myrtezaj, në një rrëfim të jashtëzakonshëm të saj. Shumë e sinqertë dhe pa filtra, Xhensila rrëfeu për jetën e saj profesionale, nga hapat e parë në muzikë deri të vështirësitë dhe sakrificat e shumta, teksa na tregoi edhe më tepër për jetën personale, dashurinë e saj për Besin, dhe njeriun më të shtrenjtë pikërisht Ajkën.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE