Me komentin në postimin e Arbanës, Eduard Grishaj tregon se mezi pret të vij në jetë vajza e tyre!

vovalbania August 24, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Me komentin në postimin e Arbanës, Eduard Grishaj tregon se mezi pret të vij në jetë vajza e tyre!

Arbana Osmani është padyshim një nga moderatoret më të dashura të publikut. Arbana ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike së fundmi, teksa “Big Brother Vip Albania” theu çdo rekord të mundshëm. Jo vetëm ish-banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri kishin të gjithë vëmendjen rreth tyre, por edhe prezantuesja dhe moderatorja shumë e dashur gjithashtu.

Faktin se do të bëhet sërish mama na e bëri me dije vetë Arbana Osmani gjatë finales së madhe. Lajmin e bukur e ka konfirmuar vetë moderatorja, e cila u tregoi banorëve dhe publikut se është shtatzënë.

Duket se Eduardi mezi po e pret vajzën e tyre që të vijë në jetë dhe kjo duket në komentin e bërë në postimin e fundit të Arbanës, e cila ka ndarë me ndjekësit momentin kur djali i saj i lidh atletet dhe të gjithëve na ‘u bënë sytë zemra’. Në këtë story nuk kishte si të mungonte komenti i Eduardit, të cilin Arbana e ka postuar, ku shkruan:

Ti kam falur

Arbana së fundmi ka marrë një iniciativë që është me të vërtetë për t’u duartrokitur. Bukuroshja po i dhuron fëmijëve në nevojë disa nga sendet dhe mobiljet shtëpiake që ka përdorur te djemtë e saj për fëmijët në nevojë.

Prezantuesja do të rikthehet me sezonin e 2 të “BBV” ku ka premtuar mjaft risi të reja që na presin nga ky edicion.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55509 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE