Me shumë vetëbesim të plotë! Beatrix Ramosaj ka një kërkesë publike për të gjithë ju

vovalbania August 24, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Me shumë vetëbesim të plotë! Beatrix Ramosaj ka një kërkesë publike për të gjithë ju

Aktiviteti dhe postimet e saj në rrjete sociale shpesh tërheqin vëmendje të madhe, pasi bukuroshja nuk i kursen “thumbat” herë pas here.

Megjithatë, një nga Instastory-t më të fundit nuk ka të bëjë me një të tillë.

Trixa ka ndarë me ndjekësit e saj një video ku mban të veshur një mbulesë me syrin që simbolizon “mësyshin’ , ajo ka kërkuar që të mos e marrin mësysh.

“Mos më merrni mësysh, ju lutem, Thoni mashallah. Faleminderit”, shprehet Trixa.

Me shumë vetëbesim të plotë! Beatrix Ramosaj ka një

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54530 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE