“Ups, e bëri sërish!” Britney Spears largohet përsëri nga Instagram-i!

vovalbania August 26, 2022 0 koment 2 Mund të lexoni në minuta.
“Ups, e bëri sërish!” Britney Spears largohet përsëri nga Instagram-i!

Britney Spears po largohet sërish nga negativiteti, duke filluar me rrjetin social Instagram. Ylli i muzikës pop çaktivizoi sërish llogarinë e saj në rrjetet sociale të mërkurën dhe shpjegoi menjëherë pas kësaj se ajo synon të ketë një jetë pa drama. Nëpërmjet një postimi në Twitter ajo shkroi:

Po mësoj se çdo ditë është një plan i pastër për të provuar të jem një person më i mirë dhe të bëj atë që më bën të lumtur… por, unë zgjedh lumturinë sot. I them vetes çdo ditë që të heq dorë nga hidhërimi dhe të përpiqem të fal veten dhe të tjerët për atë që mund të ketë qenë lënduese.

I’m learning everyday is a clean slate to try and be a better person and do what makes me happy … yes I choose happiness today. I tell myself every day to let go of the hurt bitterness and try to forgive myself and others to what may have been hurtful.

— Britney Spears 🌹🚀 (@britneyspears) August 25, 2022

40-vjeçarja u tha 55.8 milionë ndjekësve të saj në Twitter se ajo dëshiron “të jetë e patrembur njësoj si në kohën kur ishte më e re dhe të mos jetë aq e frikësuar” gjatë gjithë kohës. Këngëtarja e “Toxic” ndau gjithashtu një mesazh se ndihej “disi e mbingarkuar” përpara publikimit të duetit të saj me Elton John, “Hold Me Closer”, i cili publikohet së shpejti.

Kënga ime e parë pas 6 vitesh! Është shumë bukur që po këndoj me një nga meshkujt më klasikë të kohës sot. Kam filluar të meditoj më shumë dhe të mësoj se hapësira ime është e vlefshme dhe e çmuar.

Okie dokie … my first song in 6 years 🎶 !!!! It’s pretty damn cool that I’m singing with one of
the most classic men of our time … @eltonofficial 🚀!!!! I’m kinda overwhelmed… it’s a big deal to me !!! I’m meditating more 🧘🏼‍♀️ and learning my space is valuable and precious !!!

— Britney Spears 🌹🚀 (@britneyspears) August 25, 2022

Postimet e Spears erdhën disa orë pasi ajo fshiu faqen e saj në Instagram pa paralajmërim për herë të katërt. Në të kaluarën, ajo ishte rikthyer në platformë pas pak ditësh. Viti i kaluar ka qenë i mbushur me ulje dhe ngritje për fituesen e “Grammy-t”, duke përfshirë përfundimin e kujdestarisë së saj, arritjen e një marrëveshjeje librash prej 15 milionë dollarësh, martesën me partnerin e saj prej vitesh, Sam Asghari dhe përplasjet e vazhdueshme me anëtarët e familjes duke përfshirë babain e saj, Jamie Spears dhe motrën, Jamie Lynn Spears.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE