Nga Monika Lubonja, te Beatrix e Fifi, kush janë vipat që morën pjesë në protestën kundër dhunës (FOTO)

vovalbania August 31, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Nga Monika Lubonja, te Beatrix e Fifi, kush janë vipat që morën pjesë në protestën kundër dhunës (FOTO)
Sot në orën 18:30 në sheshin Nënë Tereza në Tiranë janë mbledhur shumë njerëz në një protestë kundër dhunës ndaj vajzave dhe grave, nisur nga rasti i përdhunimit të 11-vjeçares në Kosovë nga 5 djem.

Në protestë kanë marrë pjesë qytetarë të shumtë dhe mes tyre shihen dhe shumë figura publike.

Ndër ta ishte Monika Lubonja, Fifi, Beatrix Ramosaj, Jonida Shehu, Ermal Peci, Zhaklin Lekatari etj.

Disa prej tyre folën dhe u shprehën kundër dhunës dhe abuzimit seksual.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57799 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE