Nevina Shtylla shtatzënë? Moderatorja e Top Channel shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe i habiti të gjithë

vovalbania September 01, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Nevina Shtylla shtatzënë? Moderatorja e Top Channel shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe i habiti të gjithë

Nevina Shtylla i ka befasuar të gjithë me videon e fundit të postuar në Instastory. Moderatorja shumë e dashur për publikun është shfaqur me barkun e rrumbullakosur dhe të gjithë kanë menduar se ajo është shtatzënë.

Por në fakt Nevina thjesht ka provuar një fustan për gra shtatzënë dhe një prej këtyre momenteve e ka ndarë me ndjekësit.

“Nënë me shumë fëmijë”, ka shkruar moderatorja bashkangjitur me një emoji duke qeshur.

Kujtojmë që Nevina është në një lidhje dashurie me një jurist, me emrin Arbër.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57798 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE