Shenjat e zodiakut më të prekura nga Hëna e Re e shtatorit!

vovalbania September 14, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Shenjat e zodiakut më të prekura nga Hëna e Re e shtatorit!

Me Hënën e Re të shtatorit që vjen në fund të ekuinoksit të vjeshtës, mund të prisni ndryshime të mëdha në jetën tuaj. Më 25 shtator, Hëna do të hyjë në Peshoren diplomatike, shenjën intelektuale të zodiakut që ka të bëjë me lidhjet e tyre sociale. Ndërsa disa mund të gjejnë ngushëllim duke u kënaqur në romancë dhe miqësi gjatë kësaj ngjarje hënore, disa shenja të veçanta të zodiakut do të mësojnë se zhvendosja midis botës materiale dhe asaj shpirtërore është një akt balancues.

“Merkuri është në prapavijë, kështu që ne jemi tashmë në një periudhë rishikimi të sistemeve tona”, thotë Erin River Sunday, një astrolog për Bustle. Kjo do të thotë shqetësime në rutinën tuaj, në zakonet tuaja dhe ndryshime në çështjet e zemrës. Ndërkaq, shenjat e zodiakut më të prekura nga Hëna e Re e shtatorit 2022 janë Dashi, Gaforrja, Peshorja dhe Bricjapi. Rikujtojmë, se nga data 10 shtator Mërkuri është zmbrapsur përkohësisht duke sjellë një erë ndryshimesh te të gjitha shenjat e zodiakut. Njihuni me këto ndryshime duke klikuar në këtë link. 

Ndërkaq, ky muaj do të jetë shumë sfidues financiarisht për disa shenja të horoskopit. Astrologët theksojnë se mungesa e një plani të mirë investimi, borxhet dhe shpenzimet e paarsyeshme do t’i çojë në një sërë problemesh financiare që do të zgjasin deri në fund të vjeshtës. A jeni mes tyre?! Zbulojeni…Nga ana tjetër, këto shenja të horoskopit do të kenë një periudhë të artë financiare për muajin shtator.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE