Dojna Mema është e përgatitur për mësimet që do t’i japë vogëlushit të saj gjatë jetës!

vovalbania September 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Dojna Mema është e përgatitur për mësimet që do t’i japë vogëlushit të saj gjatë jetës!

Moderatorja e njohur Dojna Mema dhe partneti i saj, këngëtari Vlashent Sata u bënë prindër të një djali pak javë më parë. Nolan Sol e ndryshoi jetën e çiftit përgjithmonë. Dojna është mjaft aktive në Instagram duke postuar pjesë nga përditshmëria, e tashmë edhe me vogëlushin që i ka ‘ndriçuar’ jetën. Së fundmi bukuroshja ka dhënë një mesazh me rëndësi teksa është pyetur në një ‘Ask’ për mësimet më të rëndësishme që do t’i japë të birit gjatë jetës.

“Do doja mos t’i bënte të tjerëve atë që ai s’do donte t’ja bënin. Do doja të ishte një njeri shumë i lirë që nuk varet nga opinioni i të tjerëve dhe gjithashtu të ishte një person që di të kërkojë falje”.

Ndërkohë në fund të video-s dëgjohet zëri i Vlashentit i cili thotë: “Dhe t’i ngjante të atit.”

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52189 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE