‘Misteri’ që fshihet pas letrës që Meghan Markle i ka dërguar Mbretit Charles III!

vovalbania September 22, 2022 0 koment 2 Mund të lexoni në minuta.
‘Misteri’ që fshihet pas letrës që Meghan Markle i ka dërguar Mbretit Charles III!

Sipas një reporteri mbretëror, Dukesha e Sussex-it dyshohet se i kërkoi mbretit Charles III për një takim ballë për ballë në mënyrë që të qartësonte gjërat përpara se të kthehej në Kaliforni. Një burim shumë i afërt me të thuhet se i tha gazetarit mbretëror Neil Sean se kërkesa e Meghan Markle ishte bërë në një letër zyrtare. Në një video të postuar në YouTube Sean thotë se:

Ajo tani do të donte që, përpara se të ktheheshin në Kaliforni, të kishte një takim ballë për ballë me Mbretin Charles III. Kjo është e drejtë, Meghan ballë për ballë me mbretin Charles III. E keni dëgjuar saktë. Dhe ajo që është interesante këtu është se sipas atij burimi, kjo është bërë me një letër zyrtare, kështu i shkruani mbretit. Tani ju duhet të admironi vetëbesimin e Meghan-it, çfarëdo që mendoni.

 

Sean tha se letra do të ishte një mundësi për të qartësuar gjërat, për të vënë në dukje të drejtat nga gabimet dhe për të shpjeguar disa nga arsyetimet pas asaj që ata kanë bërë gjatë dy viteve të fundit.

Në të vërtetë, ne nuk e kemi idenë nëse kjo do të vazhdojë. Është një lëvizje shumë e guximshme nga vetë Meghan.

Dukesha e Sussex-it i bëri homazhe vjehrrës së saj gjatë procesionit të varrimit të Mbretëreshës Elizabeth II. Nëna e dy fëmijëve mbërriti në Westminster Hall për shërbim të hënën e veshur me një veshje tërësisht të zezë, me taka të njëjta në të njëjtën nuancë dhe një kapelë të gjerë. Megjithatë, ajo u sigurua që t’a nderonte Madhërinë e Saj duke vendosur një sërë vathësh me diamant të shndritshëm, të cilët i kishte marrë kur ishte ende një anëtare e familjes mbretërore. Gjatë intervistës së diskutueshme me Oprah Winfrey vitin e kaluar, Meghan më parë theksoi se sa shumë rëndësi kishin vathët për të.

Mbretëresha, për shembull, ka qenë gjithmonë e mrekullueshme për mua. Dua të them, ne kishim një nga fejesat tona të para të përbashkëta. Ajo më kërkoi t’i bashkohesha. Ne hëngrëm mëngjes së bashku atë mëngjes, dhe ajo më dha një dhuratë të bukur, dhe mua më pëlqente shumë të isha në shoqërinë e saj. Dhe mbaj mend që ishim në makinë. Ajo më dha disa vathë të bukur me perla dhe një gjerdan të ngjashëm.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52180 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE