“Nuk mund të marrësh meritat kur…”/Megi Pojani ka dy fjalë për Ardit Çunin!

vovalbania November 11, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Nuk mund të marrësh meritat kur…”/Megi Pojani ka dy fjalë për Ardit Çunin!

Një nga spektaklet më të ndjekura dhe më të suksesshme deri më tani padyshim që mund të themi se është “Dancing With The Stars”. Show-n magjik më të përfolur të momentit. Personazhet vip dhe artistët pjesë e kastit të “DWTS” së bashku me balerinët profesionistë dhurojnë show çdo të premte.

Episodin e kaluar një surprizë e papritur erdhi për konkurrentët dhe publikun, pasi dy grupet e ndara sfiduan njëra-tjetrën. Performanca e skuadrës “Llokumet” arriti të vlerësohej me 37 pikë ndërkohë që skuadra tjetër “Zap” është vlerësuar me 33 pikë dhe pas llogaritjes së pikëve të publikut, skuadra e “Llokumeve” arriti të krijonte imunitet ndërkohë që skuadra “Zap” do të duhet të përballeshin nëpërmjet performacave me njëri-tjetrin mes çifteve.

Por mesa duket kjo sfidë që ata patën me njëri-tjetrin u pasqyrua edhe gjatë javës. Në një klip të tramsmetuar pak minuta më parë gjatë spektaklit të gjithë yjet kishin diçka për të thënë jo vetëm ndaj skuadrave por edhe konkurrentëve të tjerë. Një ndër ta ishte edhe komenti i Megi Pojanit kundër Ardit Çunit.

Unë mendoj që Arditi thjesht e kishte marrë përsipër detyrën e liderit. A do të kisha bërë unë të njëjtën gjë nëse do të isha në vendin e tij? E diskutueshme, me siguri jo. E gjitha një show që ulëriste që këtë gjë e bëra unë. Nuk mund të marrësh meritat kur ti nuk je balerin. 

Pas klipit diskutimi vazhdoi edhe me konkurrentët e tjerë por në fund Arditi iu përgjigj Megit duke thënë:

Unë si lider do t’i kisha zgjedhur Megit një super pjesë. 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58477 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE