Mes Arbër Çepanit dhe Julka Gramos, Silvester zgjedh…

vovalbania December 03, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Mes Arbër Çepanit dhe Julka Gramos, Silvester zgjedh…

Ai është spektakli më i madh i kërcimit në vend. Dhe bëhet fjalë për “Dancing With The Stars” show-n magjik më të përfolur të momentit. Personazhet vip dhe artistët pjesë e kastit të DWTS së bashku me balerinët profesionistë dhuruan show mbrëmjen e djeshme dhe mund ta themi tashmë që ky episod i DWTS nuk zhgënjeu.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58473 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE