Tashmë është zyrtare, pritjes i erdhi fundi! Arbana Osmani zbulon datën e nisjes së edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”

vovalbania December 16, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Tashmë është zyrtare, pritjes i erdhi fundi! Arbana Osmani zbulon datën e nisjes së edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”

Ashtu sic e kishte zbuluar Vip Magazine ne menyre ekskluzive, Pdata e nisjes së spektaklit të “Big Brother Vip Albania 2” do te jete 24 dhjetori.

Arbana Osmani ka ndarë për ndjekësit e saj në Instagram promon e “BBVIP” ku zbulon se spektakli do të nisë me 24 dhjetor që përkon me natën e Krishtlindjeve.

“Ajo çfarë dua për Krishtlindje është…”- shkroi moderatorja krahas videos së publikuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Kujtojmë se Arbana ka zbuluar se edicioni i dytë i “Big Brother VIP” do të nisë së shpejti dhe se ndryshe nga viti i kaluar, këtë vit ka një konkurrencë të madhe për të qenë ality show”- t.Teksa u pyet nëse mendon se do të ketë një dyshe “rivale” si Iliri dhe Donaldi, ajo tha se shpreson që jo.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE