Elgit Doda feston ditëlindjen dhe urimi i veçantë i Klea Hutës për të na ‘shkriu zemrën’!

vovalbania December 17, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Elgit Doda feston ditëlindjen dhe urimi i veçantë i Klea Hutës për të na ‘shkriu zemrën’!

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Klea Huta është shumë aktive nëpër rrjete sociale, ku shumë shpesh ndan me fansat e saj momente të ndryshme nga jeta private dhe jo vetëm. Megjithatë, bukuroshja nuk ngurron që nëpërmjet tyre të urojë në ditët më speciale dhe njerëzit e saj më të dashur.

Ditën e sotme partneri i saj i zemrës, artisti i njohur Elgit Doda feston ditëlindjen dhe Klea nuk kishte si të mos e uronte atë publikisht. Vetëm pak më parë, bukuroshja ka postuar një video shumë të ëmbël të tij dhe djalit të tyre, Krid, ku dhe e ka uruar me disa fjalë shumë të bukura në emër të saj dhe djalit të tyre.

Edhe 100 babi Giti, te duam sa vete jeten
OHANA 

Ka disa kohë që Klea nuk ka sjell asnjë projekt muzikor, pasi është përkushtuar më shumë në projekte të tjera të saj. Së fundmi bukuroshja dhe partneri i saj, Elgiti me anë të disa postimeve në Instastory kanë ngritur dyshimet se së shpejti mund të publikojnë një bashkëpunim muzikor, i cili do të ishte dhe i pasi mes tyre. Mesa duket kjo është e vërtetë dhe këtë e ka pranuar vetë Klea me një “Ask” të publikuar së fundmi ka pranuar se të dy do të publikojnë këngën e tyre të re.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41792 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE