Çfarë këshillash i ka dhënë Arbër Hajdari Zhaklinës?

vovalbania December 29, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Çfarë këshillash i ka dhënë Arbër Hajdari Zhaklinës?

E ftuara e këtij episodi, opinionistja e re e këtij edicioni të dytë të “Big Brother VIP”, Zhaklin Lekatari. Një intervistë mjaft interesante dhe shumë e veçantë ku ka treguar gjithçka rreth karrierës së saj dhe eksperiencës së re në spektaklin e madh të “BBV”.

Zhaklin Lekatari
Jonida Aliçkolli
Lei Kraja
Roi Dj

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26383 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE