Aksident i trefishtë në Lezhë, transportohet drejt spitalit një i plagosur!

vovalbania January 23, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Aksident i trefishtë në Lezhë, transportohet drejt spitalit një i plagosur!

Një aksident e trefishte ka ndodhur në hyrje të Lezhës në aksin e vjetër Lezhë Manati.

3 automjete janë përplasur me njëra tjetrën dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një person i cili është dërguar në spitalin e Lezhës.

Një burrë rreth 55 vjeç ka marrë lëndime në fytyre ku po merr ndihmën mjekësore në urgjencën e spitalit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32605 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE