Sa vjeç bëri? E bija feston ditëlindjen, Ardit Gjebrea i bën urimin emocionues: Do jesh githmonë e vogla ime

vovalbania January 26, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Sa vjeç bëri? E bija feston ditëlindjen, Ardit Gjebrea i bën urimin emocionues: Do jesh githmonë e vogla ime

Anna Gjebrea, e bija e Ardit Gjebreas është futur në tregun e muzikës shqiptare duke sjellë frymën e artistëve që bëjnë muzikë për të rinj, për adoleshentë.

“Sa shpejt 14!

Dhe shume shpeit do vijne te tjerat, te tjerat, te tjerat… dhe unë nuk e di se sa do shoh, se sa do jetoj me ty, por të premtoj që edhe kur të mos jem, pèrsèri do jem me ty, në nje forme a nje tjeter.

Dhe ti do jesh githmone e vogla ime, princesha ime, krenaria ime.

Une kam shume bekime ne jete, por ti je bekimi per tè cilin falenderoj çdo ditè Zotin qè tè solli ne jeten time. Të bekuar, diell dhe dashuri e paç jetën!

Happy Bday @annagjebreaofficial”

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE