Dasma e Kiarës dhe Luizit, reagon për herë të parë nëna e këngëtarit (FOTO)

vovalbania February 02, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Dasma e Kiarës dhe Luizit, reagon për herë të parë nëna e këngëtarit (FOTO)

Luizi dhe Kiara janë sot çifti më i komentuar në Shqipëri pas dasmës ës zhvilluar ditën e djeshme në shtëpinë e Big Brother Vip.

Pas ceremonisë që u kurorëzua me puthjen e shumëpritur të Kiarës ndaj këngëtarit, ka ardhur edhe reagimi i nënës së Luizit.

Ka qenë ish konkurrenti i Big Brother Vip Meridian Ramçaj i cili ka publikuar një bisedë me nënën e Luizit.

Ai i ka dërguar disa foto të çiftit ndërkohë që ajo shkruan: “U trashëgoftë”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE