Kompeticionet e Europës apo “BBV”, çfarë do të shohin tani shqiptarët?!

vovalbania February 14, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kompeticionet e Europës apo “BBV”, çfarë do të shohin tani shqiptarët?!

I ftuar në “Live From Tirana” ka qenë moderatori dhe gazetari sportiv Glent Nallbani. Ai ka folur më shumë mbi të rejat nga bota e sportit dhe jo vetëm…

Stenaldo Mëhilli
Glenti Nallbani
Wizii Dj

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE