Kush do të përjashtohet, zarfi i zi trazon banorët në shtëpinë vip! Për kë dyshojnë banorët

vovalbania February 28, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Zbulohet emri i banorit të parë që do të hyjë në shtpinë e “Big Brother Vip 2?
Kush do të përjashtohet, zarfi i zi trazon banorët në shtëpinë vip

Kiara dhe Luizi vijojnë të kenë një ftohje mes tyre që nga loja e zhvilluar mbrëmë.

Gjatë ditës këngëtari ka tentuar të sheshojë situatat por nuk ia ka dalë.

Kiara nuk pranon asgjë nga ai pa i klërkuar falje.

Tensionet mes tyre janë shtuar pasi Vëllai i Madh solli zarfin e zi.

Mendohet se një ndëshkim i fortë vjen për Luizin dhe Maestron që mbajtën Kiarën të mbyllur tek lavamanët me forcë.

Zakonisht zarfi i zi komunikon dhe përjashtime nga loja por gjithçka mbetet për tu parë.

Pjesa më e madhe e banorëve mendojnë se është përjashtim për Luizin dhe Maestron.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE