Janë kushërira? Arbana Osmani sqaron marrëdhënien me presidenten e Kosovës

vovalbania March 08, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Janë kushërira? Arbana Osmani sqaron marrëdhënien me presidenten e Kosovës

Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, Arbana Osmoni ka zgjedhur të ndajë një foto me presidenten e Kosovës, të cilën e cilëson si një nga gratë shqiptare më me vlera.

Ajo shkruan se ngahera ka pasur vlerësim për Vjosa Osmanin dhe ka sqaruar se nuk ka lidhje familjare, siç shpesh është auduar, për shkak të mbiemrit, duke thënë se nuk janë kushërira

“Kënaqësi e veçantë të jem në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, të jem me një nga gratë shqiptare që vlerësoj më shumë ngahera (dhe jo, nuk jemi kushërira)”, ka shkruar moderatorja e njohur./albeu.com

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE