Luiz Ejlli sfidon ‘Vëllain e Madh’: Korrupsioni në këtë shtëpi mbaron vetëm nëse…

vovalbania March 09, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Eurovisioni publikon listën me këngët më të klikuara të janarit, kënga e Luiz Ejllit renditet e dyta

Teksa ka qenë duke biseduar me një grup banorësh Luiz Ejlli ka bërë sërish një nga kërkesat e tij shumë të dëshiruara.

Ai i ka kërkuar “Vëllait të Madh” që të shtunën, ta nxjerr atë dhe Oltën në nominim, duke e justifikuar kërkesën e tij si fundin e korrupsionit në shtëpi.

“Korrupsioni në këtë shtëpi mbaron në qoftë se “Vëllai i Madh” na lë mua dhe Oltën kokë më kokë në nominim të shtunën”, tha Luizi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE