Armaldo e paralajmëroi se do ta çojë në nominim, Kiara i del kundër Luizit: Mos e përdor më emrin tim. Ja çfarë bisedoi me Kristin

vovalbania March 16, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Armaldo e paralajmëroi se do ta çojë në nominim, Kiara i del kundër Luizit: Mos e përdor më emrin tim. Ja çfarë bisedoi me Kristin

Kiara Tito i ka dalë kundër Luizit në lidhje me përballjen e tij në nominim me Armaldon dhe Kristin dhe skemën që përdori për të shkuar në televotim përballë tyre.

Ajo ka marrë sot më vete Luizin duke i kërkuar të mos e përdorë emrin e saj si argument në lojërat e tij pasi ky i fundit është shprehur se e bëri këtë gjë në shenjë hakmarrje për sjelljet që ata kanë pasur ndaj Kiarës.

Shkak i ndryshimit të qëndrimit të moderatores duket se është bërë fakti se Armaldo e paralajmëroi se do ta nxjerrë në nominim për t’u hakmarrë ndaj Luizit.

Përballë frikës së një eliminimi të mundshëm, Kiara e ka parë të arsyeshme të dalë kundër Luizit.

Pas diskutimit që ka pasur me partnerin e saj, ajo është parë duke biseduar me Kristin duke thënë se i vjen keq që Luizi i ka përdorur deklaratën që ai ka bërë ndaj saj, pasi vetë ajo e ka harruar

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE