Olta e akuzoi për konsum të lëndëve narkotike, Luizi i kërkon llogari. Banorët i dalin kundër aktores

vovalbania March 24, 2023 0 koment 2 Mund të lexoni në minuta.
Olta e akuzoi për konsum të lëndëve narkotike, Luizi i kërkon llogari. Banorët i dalin kundër aktores

Luizi ka rikthyer ditën e djeshme temën e debatit të ashpër që ka pasur me Oltën pak javë më parë kur kjo e fundit e akuzoi si përdorues të lëndëve narkotike.

Gjithçka ka nisur gjatë një diskutimi në oborr, kur Kristi ka pyetur Luizin dhe Oltën për gjërat më të rënda që ata i kanë bërë njëri tjetrit brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Luizi tha se akuza më e rëndë ka qenë kur Olta i ka thënë se ai pi drogë dhe më pas e ka diskutuar këtë edhe me banorët e tjerë. Olta u tërhoq nga debati duke mos mohuar as deklaratat e rënda që ka bërë ndërkohë që Luizi vazhdimisht kërkonte shpjegim.

Më pas në debat u përfshinë edhe Kristi dhe Kiara të cilët e quajtën mjaft të ashpër akuzën e Oltës. Po ashtu edhe Nita u habit nga kjo akuzë e aktores.

Olta u përpoq të mohonte disa herë akuzat por Gerti i cili ka hyrë së fundmi në shtëpinë e Big Brother Vip, pohoi deklaratat e Luizit duke thënë se e ka ndjekur debatin nga televizori.

Diskutimi mes banorëve+

Kristi: Gjëja më e rëndë që të ka bërë Luizi këtu brenda

Olta: E ka bërë në mënyrë të vazhdueshme ëq më ka manipuluar bsedat dhe më ka ofernduar.

Kristi: Luiz e njëjta pyetja

Luizi: Kur ka thënë Luizi nuk rri dot pa pirë drogë. Më shikonte buzët e bardha që puthja Kiarën dhe thoshte Luizi buzëbard. Edhe sikur të jetë e vëtetë. Edhe sikur të jetë ves që e kanë shumë të rinj, që unë nuk e kam prekur kurrë me dorë. Dhe më vjen për të vjellë. U vu me shpatulla pas murit se nuk dinte çfarë e thënë më dhe shpiku një gjë kot.

Olta: Do të ta faktoj

Kiara: Çfarë do faktosh o Olta

Luiz: Ka kaluar një muaj që kur e ke thënë

Olta: Nuk mbaj mend të kem thënë kështu

Luiz: Rrinte bënte me dorë futja një vizë, dhe thoje është e bukur kënga kokaina. Nuk jam shquar dhe nuk jam përmendur ndonjëherë për atë temë

Olta: Kjo temë nuk të nderon

Luiz: Ose faktoje ose shëmtoje veten më shumë

Olta: Nuk kam dëshirë të flas tani për këtë temë. Të më kishe pyetur atë ditë që të ngacmova. Unë këtë fjalë nuk ta kam përmendur

Luiz: E ke thënë këtu dhe ke hyrë brenda te krevati dopio i Deas. Ata të kanë dëgjuar dhe të kanë thënë Stop

Gerti: Është folur se të kam parë vetë nga televizori, por nuk desha me ndërhyrë

Olta: Të më kishe pyetur atë ditë Luiz

Luiz: Edhe unë po të bëj një akuzë që ti shkon me lekë, ti si ndihesh

Olta: Normal që keq. Luiz për të penalizuar ti e di shumë se çfarë mund të kisha bërë unë dhe nuk kam dashur. Megjithatë unë nuk do të përdor asgjë

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47092 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE