“Kur do martohesh”/ Monika Lubonja jep përgjigjen që nuk e prisnim

vovalbania March 25, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Kur do martohesh”/ Monika Lubonja jep përgjigjen që nuk e prisnim

Aktorja dhe njëkohësisht dhe ish- banorja e BBVA1, Monika Lubonja e ftuar ‘Në kurthin e Piter Pan’ është gjetur para pyetjeve pikante nga fëmijët.

Një prej tyre e ka pyetur rreth jetës personale se kur do të ndryshonte status aktorja, atë të martesës, aktorja nuk ka nguruar të përgjigjet.

“Ti ke bërë gjithë këto gjëra, në televizor, në film, në teatër. Po për të martuar, ke vendosur kur do martohesh?”, pyeti Noeli.

Me humor Monika tha se deri më tani ka pritur princin, por nuk ka ardhur dhe se tashmë është në pritje të mbretit.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47617 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE