“E ka vendosur, do të dalë”/ Deklarata e Vis Pupës që bëri lëmsh rrjetin, për kë e ka fjalën aktori?

vovalbania April 18, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“E ka vendosur, do të dalë”/ Deklarata e Vis Pupës që bëri lëmsh rrjetin, për kë e ka fjalën aktori?

A do dal mbrëmjen e sotme, gjatë spektaklit të madh Bledi nga shtëpia?

Kjo është pyetja që po zjen gjithë rrjetin dhe gjithçka ka nisur pas një bisede që ka patur Kiara dhe Vis Pupa ditën e sotme në oborrin e shtëpi.

Ka qënë Kiara ajo e cila është shprehur që i vjen keq për Bledin, ndërkohë që Visi ka treguar gjatë bisedës se ky i fundit e kishte vendosur të dilte.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Sa keq më ven kur e shof këtë Bledin kështu. Nga që vendosi atë ditë..

Visi: E moj se kjo lojë është dreqi ta haj.

E ka vendosur do me dal, ça të bëjmë. Të gjithë dalim nga vetja këtu. Momente të caktuar, presioni, Je i detyruar të rrish dhe ta përballosh.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47625 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE