Plas sherri, motra e Megi Pojanit ofendon rëndë Noizyn dhe Rozana Radin pas videos në varreza

vovalbania April 24, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Plas sherri, motra e Megi Pojanit ofendon rëndë Noizyn dhe Rozana Radin pas videos në varreza

Megi Pojani ka qenë kryefjalë e ditës së sotme. Video e moderatores teksa kërcente e qeshte mbi varrin e stërgjyshes bëri xhiron e rrjetit në pak orë dhe u komentua nga fansa, por edhe personazh publik.

Ndër të parët që reagun ishin Rozana Radi dhe Noizy.

Ka qenë motra e madhe e Megit, Marsi e cila publikoi edhe videon e cila i ka kthyer një përgjigje këngëtarëve. Ajo ka publikuar një artikull ku thuhet se është në rregull të shkosh në funeral dhe të qeshësh.

“Përveç Rigelsit dhe Rozit, prandaj e kan kokën më të madhe se turpi, se mbajnë gjithë protokollin e cancel culture”, shkruan Marsi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47619 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE