4 “banorë” të rinj do t’i bashkohen shtëpisë së BBV të dielën, dalin emrat

vovalbania April 29, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Dy hyrje të reja në shtëpinë e Big Brother Vip/ Nuk do e besoni se kush janë banorët e rinj

Këtë të dielë, shtëpisë së Big Brother Vip Albania do t’i bashkohen 4 personazhe të njohur të ekranit. E gjeni dot cilët do të jenë.

Të parët që konfirmuan ishin dy moderatorët të cilët na shoqërojnë cdo mëngjes nën valët e “Top Albania Radio” dhe Top Channel, me programin e përditshëm “Wake Up”. Enxhi Nasufi dhe Blendi Salaj do të futn këtë të diel në shtëpinë e “BBV”.

Më pas kanë konfirmuar edhe dy moderatoret e “Pardon my french”, Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro.

Kujtojmë se herë pas here banorët kanë zhvilluar talk-show, ndërsa këtë herë do kenë mundësinë të flasin me vetë moderatorët e emisioneve.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47617 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE