Mike apo rivale? Dy këngëtaret e famshme shqiptare habisin me marrëdhënien e tyre

vovalbania April 29, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Mike apo rivale? Dy këngëtaret e famshme shqiptare habisin me marrëdhënien e tyre

Adelina Tahiri ishe e ftuar këtë të premte në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”. Ajo u pyet për marrëdhëniet që ka me artisten tjetër nga Shkupi, Tuna.

“Ne si fillim jemi nga një qytet dhe mendoj se kur je nga një vend të lidh më shumë që të përkrahim njëra-tjetrën. Si fillim jemi mike, shoqe shumë të mira dhe pak ndoshta rivale”, u shpreh Adelina.

Sa i përket një projekti të ardhshëm muzikor mes të dyjave, Adelina tha: Ndoshta dhe po, pse jo. Jemi nga një vend dhe të tregojmë se sa femrat janë të forta, sidomos femrat nga Shkupi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE