“Mami më e lumtur”, Ardit Gjebrea ndan momentin special të Andresës me të birin (FOTO)

vovalbania May 01, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Mami më e lumtur”, Ardit Gjebrea ndan momentin special të Andresës me të birin (FOTO)

Andresa Ambrosio ose siç njihet nga të gjithë shqiptarët si Andresa e “ Telebingos” në fillim të këtij viti përjetoi ndjesinë më të bukur në botë, duke u bërë nënë për herë të parë.

Së fundmi ajo ka pagëzuar djalin e saj, Rafael-in në Katedralen e Shën Palit në Tiranë.

Edhe Ardit Gjebrea ka qenë në këtë ceremoni duke ndarë një foto nga ai moment me përshkrimin: “Rafael u pagëzua dhe mami i tij ishte më e lumtura në botë, duke e ndarë me ne gëzimin e saj.”

Kujtojmë që Andresa e solli në jetë djalin e saj më 24 janar 2023.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE