Ndodhi dhe kjo/ Dy ish-banorët e BBV i japin fund lidhjes, zbulohet arsyeja që çoi në ndarjen përfundimtare

vovalbania May 01, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ndodhi dhe kjo/ Dy ish-banorët e BBV i japin fund lidhjes, zbulohet arsyeja që çoi në ndarjen përfundimtare

Getinjo dhe Vivien i kanë dhënë fund lidhjes që nisën në “Big Brother VIP Kosova”. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive” së bashku me arsyen e ndarjes.

Raportohet se dyshja kanë pasur disa debate të vazhdueshme me njëri-tjetrin gjë e cila ka sjellë më pas dhe ndarjen e tyre. Sipas burimeve shkak janë bërë dhe pikëpamjet e ndryshme përsa i përket të ardhmes së “përbashkët”.

Raportohet se një prej debateve të tyre më të forta ka ndodhur në Zvicër një ditë pas festimit të 30- vjetorit të ish-banores.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48132 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE