Kiara Tito surprizon me veprimin e fundit ndaj Kejvina Kthellës

vovalbania May 04, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kiara Tito surprizon me veprimin e fundit ndaj Kejvina Kthellës

Para pak ditësh Kiara krijoi një llogari tjetër Instagrami në emër të Luizit, pasi ajo që u hap e menaxhua nga mikesha e tij u mbyll pas diskutimeve e zërave për përplasje me Top Channel.

Mirëpo, duke qenë se Kiara fshihet pas kësaj llogarie n aka tërhequr vëmendjen një detaji: Ajo i ka bërë folloë Kejvinës.

Modelja nuk ka qenë mbështetës e Kiarës. Përkundrazi, ajo e ka kritikuar ashpër në mediat sociale. Pak javë më parë Kejvina u shpreh se Kiara nuk e do Luizin dhe se po bën lojë.

Ajo e ka konsideruar Kiarën si banoren më fallco teksa ironizoi rikthimin e saj në BBVA, duke u shprehur se “lëpihet për tu dukur bukur në publik”.

Nga ana tjetër, ka treguar mbështetje ndaj Luizit, për të cilin ka thënë se do e ketë si vëlla dhe do gëzojë raporte të mira kur të dalë.

Edhe Luizi është shprehur me fjalët më të mira për të. Ai duket se ia ka falur incidesntin, e përmend shpesh dhe është shprehur se Kejvina mund të ishte finaliste po të ishte e vetëpërmbajtur.

Urojmë se edhe Kejvina me Kiarën të gjejnë gjuhën e përbashkët.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47625 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE