Asnjëri prej 4 banorëve, Arbana Osmani zbulon të preferuarat: Finalistët e zemrës sime (FOTO)

vovalbania May 05, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Asnjëri prej 4 banorëve, Arbana Osmani zbulon të preferuarat: Finalistët e zemrës sime (FOTO)

Mbrëmja e nesërme pritet plot surpriza për 4 finalistët e BBV Albania 2.

Teksa 4 prej banorëve, Luizi, Efi, Dea dhe Kristi aritën të shkonin në finalen e këtij edicioni që përtej shkueshmërisë, nuk ka qenë aspak i lehtë për ta.

Sonte, një natë para finales, moderatorja e programit, Arbana Osmani ka zbuluar finalistët e zemrës së saj. Por gjejeni çfarë…, nuk bëhet fjalë për asnjë nga banorët e BBV.

Ajo ka publikuar disa vajza nga stafi i BBv që duket se i ka mjaft përzemër.

 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47106 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE