Çfarë po ndodh në BBV? ‘Vëllai i Madh’ dërgon disa balerina për Luizin, ‘çmendet’ Kiara: Më fusni në shtëpi tani! (VIDEO)

vovalbania May 05, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Çfarë po ndodh në BBV? ‘Vëllai i Madh’ dërgon disa balerina për Luizin, ‘çmendet’ Kiara: Më fusni në shtëpi tani! (VIDEO)

Teksa finalja e madhe po afron, në shtëpinë e BigBrother VIP është organizuar një festë beqarie për Luiz Ejllin.

Artisti i cili i propozoi për martesë Kiara Titos brenda shtëpisë së famshme, pritet të kurorëzojë dashurinë në martesë me moderatoren pas përfundimit të spektaklit.

E mesa duket këngëtarit iu organizua një festë posaçërisht për të nga Vëllai i Madh ku i kishte dërguar disa striptiste duke krijuar një atmosferë të ‘nxehtë’. Sakaq në shtëpi ishin rikthyer dhe disa nga ish-banorët e “BBVIP”, si Sabiani, Qetsori, Ronaldo, Beati, Lorenci dhe Gerti për të festuar së bashku me këngëtarin.

E teksa tradita e ka që festa e beqarisë të festohet vetëm me djem, dy finalistet e “BBV”, Vëllai i Madh i vendosi kusht Dea Mishelit dhe Efit për tu maskuar si djem.

Një moment ‘funny’ ishte dhe reagimi i Kiarës në rrjetet sociale e cila bëntë thirrjet pubilike për të hyrë në shtëpi pasi pa se çfarë kishin organizuar për Luizin.

Çfarë po ndodh në BBV? ‘Vëllai i Madh’

“Më fusni në shtëpi tani”- shkruan moderatorja duke i bashkangjitur disa emoji duke qeshur gjatë videos ku këngëtari shfaqej duke kërcyer me strptistet.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE