Kiara u vendos me “shpatulla pas murit” në post BBV, Luizi bën postimin e papritur

vovalbania May 15, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kiara u vendos me “shpatulla pas murit” në post BBV, Luizi bën postimin e papritur

Mbrëmjen e djeshme Kiara Tito u kritikua shumë gjatë post BBV, si nga një pjesë e ish-banorëve ashtu dhe nga opinionistja Zhaklin Lekatari.

Për Kiarën pretendohet nga një pjesë e madhe se me Luizin është lidhur vetëm sepse mësoi për famën e madhe që fitoi gjatë BBV.

Jo vetëm kaq por së fundmi u aludua se çifti është në një krizë pasi Kiara nuk ishte e pranishme në koncertin e fundit të Luizit në Gjakovë.

Nisur nga këto, Luizi vendosi të bëjë një postim në rrjetin social, Instagram për të mbyllur njëherë e mirë gojët e liga.

Luizi ka publikuar një pjesë nga performanca e mbrëmshme teksa këndon këngën dedikuar Kiarës dhe ka shkruar: “Kiara ime”, shoqëruar me një zemër.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i prezantueses, e cila i ka komentuar në video me një emoji zemër dhe atë të mbretit.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54530 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE