Krisje në çift mes Kiarës dhe Luizit? Pamjet e fundit do t’ju konfirmojnë gjithçka (FOTO)

vovalbania May 15, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Krisje në çift mes Kiarës dhe Luizit? Pamjet e fundit do t’ju konfirmojnë gjithçka (FOTO)

Teksa po përflitet gjerësisht në rrjet për një ftohje të marrdhënies mes Kiarës dhe Luizit pas daljes nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’, gjerat nuk janë ashtu siç duket.

Mbrëmjen e sotme çifti ka dal live në Instagram dhe kanë rikonfirmuar se gjithçka po shkon “vaj”.

Ndërkohë që kanë folur me fansat e tyre dhe kanë treguar se si po vijon raporti por dhe planet për të ardhmen çifti ka shkëmbyer një puthje pasionante.

Kaq ka mjaftuar që të gjithë ndjekësit e videos live të komentonin pozitivisht për dyshen .

Kujtojmë se gjatë rrugëtimit të saj Kiara është përfolur shpesh se qendron për interes me Luizin.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47104 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE