Ofertat e çmendura për Luiz Ejllin pas BBV, ja çfarë po paralajmëron këngëtari (Foto)

vovalbania May 25, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ofertat e çmendura për Luiz Ejllin pas BBV, ja çfarë po paralajmëron këngëtari (Foto)

Pas fitores së “Big Brother VIP”, Luizi premtoi se do sillte projekte të reja dhe këngë për fansat e tij.

Pas këngës me Donald Vishaj “2 shotsa”, Duket se këngë të reja janë në horizont. Këngëtari ka postuar ditën e sotme në Instagramin e tij, në story një foto ku duket se është në studio diskografike, duke regjistruar këngë.

Luizi nuk ka publikuar asnjë detaj tjetër, por një gjë është e sigurt, do të jetë hit i verës.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47619 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE