Ledri Vula banori i parë i Big brother Vip 3? Këngëtari ‘shuan’ zërat dhe zbulon si qëndron e vërteta

vovalbania May 27, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ledri Vula banori i parë i Big brother Vip 3? Këngëtari ‘shuan’ zërat dhe zbulon si qëndron e vërteta

Në një intervistë për Top Channel, këngëtari i famshëm shqiptar Ledri Vula tregoi nëse do të ishte pjesë e Big Brother Vip 3.

Vula organizoi një mbrëmje me miqtë dhe kolegët e tij ( 24 maj) për promovimin e albumit të ri, “1 G.O.A.T për ty”.

Pjesë nga intervista:

Gazetarja: A mendon me iu bashku Big Brother?

Ledri Vula: Se di, ndoshta do më donin shumë, ose s’do më donin hiç. Të tregoj të drejtën në BB do ta kisha pas të lehtë sepse jam tip introvert, po intrigat, lojërat e fjalët… e kështu, s’jam i tillë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47105 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE