“Sërish vranësira dhe…”/ Meteorologia Lajda Porja zbulon çfarë pritet të ndodhë me motin gjatë javës

vovalbania May 29, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Sërish vranësira dhe…”/ Meteorologia Lajda Porja zbulon çfarë pritet të ndodhë me motin gjatë javës

Lajda Porja nga metoalb është shprehur se dhe këtë javë moti do të jetë i njëjtë  më javën që kaloi.

E ftuar në emisionin ‘Good Morning Albanians’ në Euronews Albania, ajo theksoi se paradite do të ketë diell, ndërsa herë pas here do të ketë vranësira, duke sjellë e reshje.

Sipas saj ditën e enjte do të ketë rrebeshe e breshër, sidomos në zonat malore.

“Gjithë java do të jetë kështu, paraditja me diell, e pasditja me shi. Deri më datë 10 qershor moti do të jetë kështu”- tha ajo.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47132 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE