12 dhoma gjumi dhe 24 tualete, zbuloni shtëpinë 60 milionë dollarë të Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

vovalbania June 02, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
12 dhoma gjumi dhe 24 tualete, zbuloni shtëpinë 60 milionë dollarë të Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Jennifer Lopez dhe Ben Aflleck kanë rreth një vit që po kërkojnë një shtëpi që të nisin së bashku një fillim të ri. E mesa duket çifti i famshëm ja arriti qëllimit.

12 dhoma gjumi dhe 24 tualete, zbuloni shtëpinë 60 milionë

Mediat e huaja shkruajnë se shtëpia e re u gjet dhe ka një çmim marramendës prej 60.85 milionë dollarë. TMZ raporton se rezidenca shtrihet në 4.2 hektarë dhe për herë të parë doli në treg në vitin 2018 për 135 milionë dollarë. Ky çmim u përgjysmua këtë vit duke bërë që JLo dhe partneri i saj të kursejnë disa miliona.

12 dhoma gjumi dhe 24 tualete, zbuloni shtëpinë 60 milionë

Gjithashtu bëhet e ditur se shtëpia ka 12 dhoma gjumi, 24 tualete, një garazh me 12 makina dhe parkim për 80 persona. Shtëpia përmban gjithashtu një kompleks sportiv me një palestër të plotë, fusha basketbolli dhe një ring boksi.

12 dhoma gjumi dhe 24 tualete, zbuloni shtëpinë 60 milionë

Gjithashtu, shtëpia ka edhe komplekse të veçanta për sigurinë dhe rojën e shtëpisë. JLo ka gjetur të duhurën pasi në shtëpi do të ketë një sallon bukurie, kinema, sauna dhe dhoma masazhi. Sigurisht që vilës nuk mund të mungonte një pishinë e madhe në pjesën e pasme të shtëpisë, me hidromasazh dhe xhakuzi.

12 dhoma gjumi dhe 24 tualete, zbuloni shtëpinë 60 milionë

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47621 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE