“Rusia nuk më do…”, Jori Dellin e shpallin “non-grata”

vovalbania June 02, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Rusia nuk më do…”, Jori Dellin e shpallin “non-grata”

Ish-banorja e Big Brother VIP, Jori Delli është goxha aktive në rrjetet sociale, ku numëron mbi 500 mijë ndjekës në Instagram dhe ndan për ndjekësit foto apo video të momenteve nga përditshmëria e saj.

Ndonëse projektet e saj apo videot që realizon në TikTok janë “funny”, duket se nuk lejohen në Rusi.

Me anë të një postimi në InstaStory, Jori ka pubikuar njoftimin që i kishte ardhur në të cilin njoftohet se Rusia i kishte bllokuar një prej videove.

”Russia nuk më do”– shkruan modelja krah fotos, dhe pse arsyeja nuk dihet ende.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47092 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE