Kurorëzoi dashurinë me Eduart Grishajn në një ceremoni private, reagon Arbana Osmani dhe rrëfen emocionet e para pas dasmës

vovalbania June 19, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kurorëzoi dashurinë me Eduart Grishajn në një ceremoni private, reagon Arbana Osmani dhe rrëfen emocionet e para pas dasmës

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj celebruan disa ditë më parë dashurinë e dyrë në martësë.

Çifti të cilët zgjodhën ta organizonin dasmën në Toskana të Italisë, e kurorëzuan lidhjen e tyre me një ceremoni private pranë familjarëve dhe miqve të ngushtë duke mos publikuar asgjë nga festa.

E teksa të gjithë presin foto apo video të dasmës, Arbana ka reaguar për herë të parë me anë të një postimi në InstaStory, ku falenderon të gjithë personat që e ndihmuan për të realizuar dasmën e saj të ëndrrave.

“Pak ditë më parë, në një ceremoni private vetëm me njërëzit tanë me të afërt festuam dashurinë në të gjitha dimensionet e saj. E megjithëse zgjodhëm që këtë moment ta mbanim për vete kam ndjerë pafund dashurinë dhe dashamirësinë tuaj që ka qenë e pakursyer si gjithmonë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47615 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE